hestelpunt hoe? windows 7

Status
Niet open voor verdere reacties.

lowie1

Gebruiker
Lid geworden
12 aug 2009
Berichten
290
Hoe kan ik op een eenvoudige manier een herstel punt maken op 7?
 
druk op Start en type dan in het zoekveld in Herstelpunt. Dan verschijnt de optie "herstelpunt maken". Klik daar op en de rest wijst zich zelf.
 
bedankt voor je antwoord maar zo doe ik het altijd; er moet toch een andere manier zijn ????
 
Stel dat je de inhoud van het script opslaat als shpunt.vbs op de hoofdmap van c:, dan kun je het dus aanroepen (of snelkoppeling ernaar maken, in het Uitvoeren vakje invullen etc.) via C:\shpunt.vbs
Bij uitvoering wordt gevraagd hoe je het herstelpunt wilt noemen, en dan wordt een nieuw herstelpunt opgeslagen onder die naam, met de datum en tijd van dat moment. Er wordt alvast een naam voorgesteld, die je desgewenst ongewijzigd kunt laten, dus dan is klikken op OK genoeg.

Tijs.
 
Laatst bewerkt:
Graag nog de vraag als opgelost aangeven: Klik op "Zet status opgelost" op de donkerblauwe horizontale balk, bijna bovenaan deze webpagina [die met "Zet status opgelost", "Onderwerp opties" etc.]

Tijs.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan