hexxeh chrome os usb probleem

Status
Niet open voor verdere reacties.

gertjuhhh1993

Gebruiker
Lid geworden
21 jun 2010
Berichten
127
dag mensen,
ik ben nu al twee dagen bezig om chrome os op een usb stick te krijgen maar het wil niet echt lukken. ik krijg steeds een beschadigde .img file zodat me usb onbruikbaar word.

Stappen:
1. ik download de laatste versie van http://chromeos.hexxeh.net/
2. ik pak de zip uit
3. ik gebruik win32-image-writer om de .img op de stick te zetten(wat zonder foutmeldingen gebeurt).
4. ik start m'n laptop opnieuw op en het resultaat is dat ie gwoon m'n windows van m'n HDD opstart.(ook als ik in de boot menu USB kies)
5. ik formateer de usb stick met Lexar Bootit
6. I try again :)

Notes:
Als ik de img met winrar open krijg ik de melding dat de img beschadigd is.
De usb stick die ik gebruik is een Kingston Datatraveler G2 8GB
Ik heb zowel de Vanilla als de Lime versie geprobeerd

wat doe ik verkeerd?
 
Laatst bewerkt:
ik heb een laptop met Windows 7 Ultimate x64. op de usb wil ik chrome os installeren(zie link stap 1)
 
Ik ben hem even aan het downloaden voor je, ik zal even mee kijken. Klein momentje hoor.

Edit: Het duurt nogal lang het download, even geduld dus. Ik zal het even filmen voor je, kan je zien dat hij werkt.

Nou hehe, het duurde even maar ik heb als volgt gedaan.

Ik heb deze gedownload: http://chromeos.hexxeh.net/ Build 2754.0.r5f43eb08
Ik heb hem uitgepakt met Winrar, hij gaf bij mij hier geen fout aan.

Heb hem geformateerd met windows zelf (snel formateren)
Vervolgens met: https://launchpad.net/win32-image-writer/ erop gezet

En aangeklikt als media in de BIOS. Resultaat: http://www.youtube.com/watch?v=pD1RFvOt0GU
Let niet op die oude laptop.. moest hem even onder het stof vandaan halen. Nou, hoop dat het werkt, bij mij immers wel!

Succes!
 
Laatst bewerkt door een moderator:
hmm zo ver ik nu lees heb je precies het zelfde gedaan als ik. nog maar is proberen dan:)
 
Ja, maar ik had geen fout bij het image bestand jij wel. Probeer het opnieuw te downloaden. Succes!
 
even voor de duidelijkheid.

zip openen met winrar ging prima.
img openen met winrar wil niet.

nu ff opnieuw aan et downloaden
 
IMG moet je niet openen. Je moet het bestand dat in de .zip bevind slpen na het bureaublad. En dat zet je op je USB.
 
weet ik maar omdat dat eerst niet lukte (usb werd unallocated space) probeerde ik de img uit te pakken en toen zei winrar dat ie beschadigd was. kun jij de img wel openen?
 
heb et even doorlaten lopen en het start op, maar...ja wat moet ik er van zeggen. denk dat et aan m'n videokaart ligt.
photo.jpg
 
dat zou voor de videokaart niets uitmaken. en het was mijn bedoeling om em op stick te hebben. ik ga nu ff de lime versie proberen, want die ondersteunt ook "ATi/AMD GPUs - HD2900 and newer". ik heb een ati HD 3650
 
Het was meer iets van, misschien is hij verkeerd op de USB gezet. Maar probeer inderdaad even een andere versie. Ik hoor het wel.
 
lime versie ook geprobeerd en heb het zelfde resultaat. denk dat ik even verder zoek naar een linux distro
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan