Hoog processorverbruik.

Status
Niet open voor verdere reacties.

thel3om324

Gebruiker
Lid geworden
20 jan 2011
Berichten
132
Hoort dit qua processor? Dat die zo veel gebruikt?
Zie laatste bericht voor de update hiervan.
http://i.imgur.com/dWbb9Vd.jp
dWbb9Vd.jpg

dit zijn me specs:
http://i.imgur.com/TtiiBkZ.png
TtiiBkZ.png

En nu werkt die ineens op 90% me processor en met MTA (san andreas online) haal ik 20/30 fps inplaats zoals normaal 52 (is als limit ingesteld)
Bij de lichtste spelletjes heb ik al lagg, terwijl ik normaal GTA V op ultra aankan, en nu op high heb ik dikke lagg e.d.
 
Laatst bewerkt:
Ja hoor, 64bit windows slurpt geheugen. Net even op mijn eigen PC gekeken: 3,2 gb mem in gebruik met alleen de browser aan (en dit bericht tikkend) en Outlook en Thunderbird aan.
Als ik nu ook nog een game zou starten zit ik al rap aan de 4,5-5gb mem

Dat de pc af en toe traag is kan verschillende oorzaken hebben, zoals bijv een windows update, of een defrag run, maar het kan natuurlijk ook zo maar een boel malware zijn.
Lees hier maar eens:
http://www.sr-pc-hulp.nl/Populaire ...nload sites en de malware die daar in zit.pdf
 
1 tot 1.5GB gebruik door windows 64bit is normaal, is echter niet alleen windows zelf, maar ook alle stuurprogramma's e.d. slurpen het nodige weg.
 
Oke dat is opgelost, maar toch is me pc alsnog zo nu en dan traag, heb windows 10 erop gezet, toen was het cpu probleem en gaf die aan dat er een virus "was", Dit virus was "verwijderd", maarja nu is mijn pc nog steeds zo nu en dan traag, met games waar de limit op 51 staat haal ik 30 fps.... Terwijl ik eerst gewoon de limit haalde.

Ik heb ADW Cleaner gebruikt
Mallwarebytes
HitmanPro
Windows Defende snelle scan

Iemand opties waardoor me PC weer snel is? Want als ik me schijf weer moet formatteren mag ik weer een week lang al me stuff erop zetten (tenzij dat de enigste opzie is).
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan