Hulp gevraagd bij aanschaffen laptop

Status
Niet open voor verdere reacties.
Dat je als consument aan het kortste eind trekt ook al vertellen je rechten je iets anders is helaas eerder regel dan uitzondering. :evil:

Bedankt voor de extra info.

Groeten Marcel
Daar moet je voor zijn bij de con sum entenbond niet iedereen tegelijk liefst.Maar in belgie zijn die dingen nettjes geregeld.
richtlijn wil zeggen dat elk land het zelf bepaald maar europa aangeeft dat dit het beste is bijde zijden.En als ze enkel 2 jaar geven dus als bedrijf het teken geven dat ze de kantje er af lopen.Zij geven dan mij het teken dat je beter de goedkoopste te kopen omdat zij toch geen ondersteuning zullen bieden.Ik had een slecht gemonteerde tochiba intel die heet liep en bij 40c° op cpu begon terug te klocken dus ze terug gekomen op die zogenaamde stille ventilator die bijna geen lucht verplaaste
wat is één jaar. niets
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan