• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

In kolom zoeken naar cellen

Status
Niet open voor verdere reacties.

remcop1989

Gebruiker
Lid geworden
29 mrt 2012
Berichten
492
Ik heb een lijst met namen van bedrijven.

In deze lijst komende compleet dubbele namen voor zoals:

Bedrijf A B.V.
Bedrijf A B.V.

Deze zijn eruit te filteren middels "Dubbele waarden zoeken".

Er komen echter ook dubbele namen voor zoals:

Bedrijf A B.V.
Bedrijf A

Dit is ook hetzelfde bedrijf. Hoe kan ik Excel hiermee laten omgaan om ook deze laatste dubbele waarden eruit te filteren?
 
Welke versie gebruik je? wil je ontdubbelen of filteren? Ik kom geen zoeken naar dubbele waarden tegen bij de filtering.
 
Nee ik wil niet filteren maar de dubbele waarden verwijderen. Excuus.
 
In 2010 red je het niet met duplicaten verwijderen, dus lijkt het mij het handigst om in een hulpkolom via =DEEL of =LINKS of =RECHTS te formuleren wat je wilt hebben en daarna te werken via duplicaten verwijderen of filteren en handmatig verwijderen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan