Internet explore verwijderen

Status
Niet open voor verdere reacties.

aceraspirefan

Gebruiker
Lid geworden
5 jul 2009
Berichten
225
ik wil graag internet explore 8 verwijderen want ik heb last van reclame en gebruik nu firefox en de reclame komt op explore als ik die verwijder heeft dat dan ook gevolgen?
 
Inderdaad, je PC is gewoon vervuild en besmet met malware.
Wat jij wil doen is gevolg bestrijding en daar schiet je niks mee op als je PC besmet is. Dus scannen met de programma's die in de link van Frank staan zal vele malen meer effect hebben.
 
ok, ik heb nu de twee progamma's van die link aan te staan en hopelijk werkt het bedankt, laat wel even weten of het is gelukt :D
 
nou eigenlijk wel:o maar die ene van de mall dinges ofzo die wou sommige niet verwijderen en toen moest ik de pc weer opnieuw opstarten nu werkt ie weer dus die heeft ze verwijderd en die andere sloot toen ook af:o
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan