Internet probleem

Status
Niet open voor verdere reacties.

thijsman

Gebruiker
Lid geworden
14 aug 2007
Berichten
63
Hallo, mijn internet is de laatste tijd een beetje raar aan het doen. Als ik de computer opstart dan geeft de computer internetverbinding aan, maar doet internet het niet. De browser blijft bijvoorbeeld op 'laden' staan en andere programma's zoals MSN en NOD32 ook. Iemand bekend met die probleem?
Voor meer informatie over mijn systeem moet je maar even reageren ;)
gr. Thijs
 
Scan je pc eens met een goed antispyware programma zoals mbam van www.malwarebytes.com. download de free versie en update deze.

Laat je harde schijf eens controleren op fouten.
 
Ik heb het probleem gevonden, ik heb AVG Free 8.5 verwijdert en nu werkt hij naar behoren.
 
Tja, je had er niet bij verteld dat je 2 avscanners had geinstalleerd.
Daar zit inderdaad het gevaar, 2 scanners kunnen niet samenwerken op 1 systeem, die vreten elkaar waardoor alles zeeeeeeeeeerrrrr sloom wordt.
 
Inderdaad, je hebt gelijk. Maar bijvoorbeeld Kaspersky zegt meteen: Verwijder de andere antivirus voordat je doorgaat. Dus ik dacht: Nod en Avg zijn compatibel aan elkaar. ;)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan