Internet traag na bezoek sommige site's

Status
Niet open voor verdere reacties.

stefanne

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
17 feb 2008
Berichten
2
Hallo, ik heb sinds kort een draadloze router staan en sindsdien heb ik vaak last van traag tot niet werkend internet.
Als ik bijvoorbeeld op de site van 3fm.nl zit of zoals nu hier dan krijg ik ineens allemaal kruisjes waar de smilies moet staan. dan moet ik eerst de internet verbinding verbreken op mij laptop voordat ik weer iets ierdoor kan ik niet meer naar die site's gaan want dan is het meteen bekeken met internet totdat ik hem uit en ingeschakeld heb.


ik heb een belkin 54g router.
Heb ook al de driver van mijn laptop bijgewerkt, maar dat werkt ook niet.

Heeft/weet iemand hier een oplossing voor?

Alvast bedankt!

Groeten Stefan
 
Ik ga het programma even downloaden, maar betwijfel of het werkt, want na een nieuwe windows instal doet hij hetzelfde.
Ik ben nu 5 minuten bezig geweest om een reactie te kunnen plaatsen om dat internet het gewoon niet deed.
ik kan op zo'n moment ook geen mails meer ontvangen of verzenden.
 
Volgens mij zit er iets niet goed met jouw router een instelling of een verbinding die wegvalt (kijk even naar de signaalsterkte).
Ik neem aan dat je het modem al een keer gereset hebt.
Zet anders je laptop weer aan de kabel en vergelijk !
 
Al gekeken of er geen nieuwe firmware (software) beschikbaar is voor je router, want dit kan het probleem ook zijn namelijk.
 
zit er niet iemand op je netwerk (draadloos)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan