• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Invoerveld voor leverancier

Status
Niet open voor verdere reacties.

Danielle22

Gebruiker
Lid geworden
8 mei 2007
Berichten
378
Hallo allemaal,

Ik ben bezig om een leverancier bestand te maken. Nu is het idee dat er alleen nieuwe leveranciers ingevuld kunnen worden in het invulscherm (grijze gedeelte). Dus als daar een leverancier ingevoerd is, moet er eigenlijk een macro komen die dan automatisch de ingevulde gegevens in de tabel eronder zet (op alfabetische volgorde).

Dit wil ik doen omdat de tabel eronder beveiligd wordt en dat er dus alleen via het invoertabel de gegevens ingevoerd kunnen worden.

Alvast bedankt voor de geboden hulp.

Groetjes,

Danielle
 

Bijlagen

Danielle,

Ik denk dat je beter met een userform kan werken.

In bijlage een voorbeeld van wat ik heb gemaakt, de code heb ik mede dankzij dit forum en office forum gevonden/gemaakt.

Dit kan je eventueel aanpassen naar jou wensen.
 

Bijlagen

Danielle,

Op Blad2, heb ik een paar macro's opgenomen en samengevoegd.
Als je op de knop drukt wijst het zich zelf.
De beveiliging gaat uit
Het invulblad "Formulieren" opent.
En als je het formulier weer sluit, wordt het Blad gesorteerd en weer beveiligd.
 

Bijlagen

Hallo allemaal,

Oke heel erg bedankt voor jullie hulp. Hier kan ik heel veel mee. :thumb:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Nieuwste berichten

Terug
Bovenaan Onderaan