iPad kan niet restoren 3194

Status
Niet open voor verdere reacties.

INTELxCORE

Gebruiker
Lid geworden
28 jul 2011
Berichten
36
Hallo sommige van jullie kennen mij wel van mijn vorige topic.
Zo'n 2 jaar geleden besloot ik me iPad met fm4.5 the jailbreake met blackra1n da ging helemaa mis dus ik deed de iPad weg in de kast tot da ik een manier kon vinden om de ipad te maken.

2 Years Later...
Ik heb nu een iPhone4 rood die erg raar deed na een update.
Ik heb die gwn restored via de instellingen te herstelle dus ik dacht hey ik heb nogsteeds die iPad.
Ik ga mezelf helemaal rOtzoeken voor die iPad, en wer gevonden in de kelder
Nu ik wil die weer restoren ( hij is in DFU)

De Apple site zei

Fout 3194: los fout 3194 op door bij te werken naar de nieuwste versie van iTunes. "Dit apparaat komt niet in aanmerking voor de gevraagde build" in de logbestanden van het updateprogramma bevestigt dat dit de oorzaak is van het probleem. Voor meer stappen voor fout 3194 raadpleegt u hierboven: Dit apparaat komt niet in aanmerking voor de gevraagde build. Heb ik dan iTunes 10.6 neit?

Ze zegge ikmoet opsturen naar apple maar volgens een website “they said that i void my warranty" ja degarantie was nieteens een jaartje. Maar deze onzooi kanzo toch nie? Je kunt je ipad dniet restore



PS: mijn probleempje op mijn iPhone 4 is opgelost ik hebtde instelling hertsteld
 
Laatst bewerkt:
neem anders die ipad gewoon eens mee een apple winkeltje in als je toevallig in de buurt bent, kan je; of je ipad laten fixen door een van de gozers daar, of bewijzen dat de naam 'genius'bar een totale degradatie van het woord 'genius' is
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan