iphone4 sycnronisatie probleem met exchange2003

Status
Niet open voor verdere reacties.

Williams12

Gebruiker
Lid geworden
2 aug 2009
Berichten
31
Hallo,

Wij maken gebruik van een sbs2003. In combinatie met exchange. Nu hebben we een nieuwe iphone4 van t-mobiel en die willen we gaan gebruiken in combinatie met exchange. het volgende hebben we gedaan,

- exchange geupdate naar versie 2.0
- poort 443 open gezet en poort 80.

van buiten af in safari is de webmail gewoon te bereiken. Alleen als ik in de iphone mijn gegevens in vul voor exchange account geeft hij steeds de fout aan dat hij niet met de server kan verbinden.
 
deze staat geinstalleerd. ook in de user is dit te zien. ook via de web interface is het gewoon op te roepen. Ik begrijp er niks van.
 
Stel je bij de naam van de server wel de server + .local erachter? Tenminste als je volledig servernaam op .local eindigt. En met versie 2 bedoel je dan service pack 2 voor Exchange? Die moet je namelijk handmatig installeren en komt niet mee in de updates.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan