Is dit een virus? PC piept verschillende keren en loopt vast

Status
Niet open voor verdere reacties.

jipenjannekerul

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
5 jan 2005
Berichten
2
Hallo allemaal,

Ik heb iets heel raars met mijn PC en ik hoop dat jullie me kunnen helpen. Op vrij willekeurige momenten begint er uit mijn pckast een paar hoge piepjes te komen. Meestal een paar tellen later loopt mijn PC vast en kan ik er niks meer mee. Mijn virusscanner (Norton 2004, incl updates) kan niks vinden. Herkent iemand dit? Heb ik een virus?? Of is mijn pc aan het overlijden??

In ieder geval graag reactie want ik word er gek van...

thanx,

Charlotte
 
Denk dat je vraag in de verkeerde sectie staat. Welk besturings systeem?
Krijg je een foutmelding?

Waarschijnlijk probleem met koeling van je processor.
 
ik heb windows XP op mijn pc staan, en ik krijg geen enkele foutmelding. Hij kapt er gewoon mee.. Ik hoor verschillende piepjes en dan poef... looptie vast.. Ik snap er niks van.
 
Ik denk hier eerder aan een hardware prob.
Wat ik zeker zou doen voor vanalle hardware te vervangen windows er opnieuw opgooien. als het dan nog niet in orde is kan het aan veel dingen liggen,
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan