Is "Toestemming website vermelding" SPAM?

Status
Niet open voor verdere reacties.

srpchulp

Verenigingslid
Lid geworden
16 jun 2009
Berichten
4.687
Ik kreeg vandaag een mailbericht van http://www.eyesforyourimage.net met een vage tekst voor toestemming om gegevens op te mogen nemen c.q. toe te voegen in de zoekresultaten van hun zoekmachine.
Ze zeggen : "Ons doel is een toegankelijke zoekmachine met een sociaal karakter, waarbij webmasters zelf de keus hebben om wel of niet vermeld te worden in onze zoekmachine.
Uw vermelding is gratis en blijft gratis.
Wanneer u ons toestemming geeft om uw website te mogen tonen in onze zoekresultaten, opent er ter bevestiging een nieuw venster."

Vervolgens een link om op te klikken om die toestemming te geven. (waar ik natuurlijk niet op geklikt heb :-)

Zijn er anderen die dit bericht ook ontvangen hebben?

Is dit weer een spam actie, of is dit een serieuze nieuwe zoekmachine?
 
Als ik jou was zou ik de mail volledig negeren en er slechts voor zorgen dat je website via Google en Bing goed te vinden is.
 
De reden waarom men de link stuurt kan vanalles zijn. Hoe dan ook is het beter om hier nooit op in te gaan. Kost meer moeite om uit te zoeken of het doel wel legitiem is, dan dat je dit gewoon negeert.
 
de vermelding in google is ook gratis..
daarom is het bedrijf ook miljarden waard..

ollo
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan