JAVA_BYTEVER.A en TROJ_COLLECTOR.A

Status
Niet open voor verdere reacties.

Inchi

Gebruiker
Lid geworden
25 aug 2004
Berichten
56
Hoi,

Mijn computer valt nu steeds regelmatiger uit. Ik denk dat ik waarschijnlijk besmet ben met het virus dat via nu.nl verspreid is van de week.
Mijn AVG scanner vind helemaal niets, in safe-mode wil hij niet scannen.
Als ik online scan valt de computer na een aantal minuten uit en start opnieuw op.
Vanochtend heb ik in safe-mode nog een online scan van McAfee geprobeerd, deze gaf een aantal meldingen, maar voor dat ik daar iets mee kon doen, viel de computer weer uit en startte opnieuw op. Op dit moment kan ik in safe-mode geen internet verbinding meer krijgen.
Heb net gedeeltelijk gescand met Housecall, op alleen de mappen 'Documents and Settings' en 'windows'. Daar gaf housecall de volgende meldingen van infecties:
JAVA_BYTEVER.A (1)
TROJ_COLLECTOR.A (1)
Deze kunnen niet verwijderd worden door Housecall.

Wie kan mij helpen, begin nu behoorlijk te panieken.
:(

Oja, ik gebruik firefox als browser. Alleen Mcafee ondersteund dat niet dus gescand via explorer. Housecall scan wel met firefox gedaan.

Groeten,
Inge
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan