Het grote probleem zit hem in de resolutie van je telefoon. de k800 = 240x320 en de k750i is 176x220. Icoontjes en plaatsing van items in de programmatuur verbasterd hierdoor.
Wanneer de telefoons dezelfde resolutie hebben komende de volgende problemen. Is de hardware ondersteund door de software van een andere telefoon misschien heeft je ene telefoon wel bluetooth en de software die je erop wil zetten ondersteunt geen software.
Verder is vaak de camera en indien aanwezig de videochip het probleem. k800i is 3.2 megapixel. dan zit hier een videochip in. dat is al ik mij niet vergis al sinds de 2 megapixel of groter bereikt was. ga zo maar door. Waarom zou je software willen switchen
en als je thema's voor je telefoon zoekt moet je me maar ff PMen er zijn sites genoeg
Er zijn overigens wel diverse thema's voor de 750i te krijgen. en je kan je k800 thema omzetten met een programma bepaald programma en wat tijd. Ook hier kan mee me over pmen