Kan Aero niiet meer inschakelen

Status
Niet open voor verdere reacties.

Harbosma

Gebruiker
Lid geworden
10 jul 2012
Berichten
5
Hallo iedereen,

Vorige week heb ik wat zitten rommelen met het programma AVG Tuneup 2011. Via het tabblad Advanced Tools en dan System Tweaks (Optimize Services) heb ik aangegeven dat de pc een "Speldoos met netwerkding" (zo heet dat :P) is om zoveel mogelijk systeembronnen vrij te maken. Nu was ik in de veronderstelling dat een soort profiel zou zijn en dat het simpel weer naar normaal terug te brengen is wanneer ik "Home computer met netwerkding" zou kiezen. Maar niets is minder waar helaas, en ik kan Aero niet meer ingeschakeld krijgen.

Ook via rechtermuisklik op bureaublad en 'Aan persoonlijke voorkeur aanpassen' levert niks op, want alle Aero thema's zijn grijs. Het ligt hem ook niet aan de prestatie-index, want de grafische index is 6.9 (processor en geheugen: 6.3; Primaire hardeschijf: 7.3 (is een SSD)).

Ik heb van alles geprobeerd, maar geen resultaat. Ook in AVG Tuneup kan ik niks vinden (wat slecht!). Ook de optie 'Problemen met transparantie en andere Aero-effecten oplossen' levert niks op.

Help! Hoe krijg ik Aero toch weer ingeschakeld?
 
Had je al een systeemherstelpunt van vvor de installtie van de software terug gezet?
 
Nee, dat heb ik nog niet gedaan. Ik houd die optie nog even achter de hand. Als aero uitgeschakeld kan worden (al dan niet handmatig), dan moet er toch ook een manier zijn om Aero weer ingeschakeld te krijgen?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan