kan bestand niet verwijderen

Status
Niet open voor verdere reacties.

adauita

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
3 sep 2012
Berichten
4
Ik heb emailberichten als bestand opgeslagen. Het lukt echter niet om deze te verwijderen uit mijn map Mijn Documenten. Kopiëren van de ene naar de andere map lukt wel. Ze zijn opgeslagen als Outlook-Berichtindeling Unicode.
 
Installeer Unlocker. Windows werkt niet zonder Unlocker omdat er 100 keer wordt gevraagd of je iets zeker weet. :S
 
kan bestand nog steeds niet verwijderen, unlocker opent niet

Unlocker geïnstalleerd, maar het programma opent niet. Als ik toesta om wijzigingen op de computer aan te brengen gebeurt er niets.
 
:S
Rechtermuisknop op het bestand en dan op Unlocker klikken. Die haalt dan alle beperkingen weg als het goed is.

Vreemd, dat winddoos. Met OS X nooit problemen gehad.
 
Dit is wat er gebeurt:
ik sta op het te verwijderen bestand > ik klik op rechtermuisknop > ik klik op Unlocker (die verschijnt niet als ik rechtermuisknop klik, dus ik klik op het programma) > ik krijg dan de vraag of het programma wijzigingen aan mijn computer mag brengen > ik klik op 'ja'> er gebeurt niets
 
Ik heb gescand met Kaspersky en er zijn geen virussen e.d. aangetroffen.
Ik word een beetje moe om allerlei programma's te installeren, die het vervolgens niet doen.
Unlocker doet het gewoon niet op mijn PC.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan