Kan harddisk niet bereiken

Status
Niet open voor verdere reacties.

Webcanal

Gebruiker
Lid geworden
7 feb 2008
Berichten
111
Op een of andere manier is mijn systeem gecrashed. Voor ik het opnieuw ga installeren, wil ik eerst de data-bestanden er af halen. Maar daar komt het probleem. Ik kan de harddisk niet openen.
Het zijn 2 harddisks met RAID als Stripe. Ieder 640 Gb en NTFS geformatteerd.
Met Hiren's CD 15.1 heb ik Mini Windows gestart, maar zie geen schijf. Wat normaal gesproken wel gebeurt. Als ik de computer opstart, staat er tijdens dat de RAID disk Healthy is.

Iemand een idee?

Alvast bedankt voor het meedenken!

Martin
 
Zou je niet eerst es kijken of de kabels allemaal er nog in zitten?
 
Ik ken niet alle versies van hirens, maar mini windows ondersteund die standaard raid? Anders kun je natuurlijk ook even een ubuntu bootdisk gebruiken.
 
@Nestles. Dat had ik inderdaad al gecheckt.

@wampier. Dat is een goeie! Daar heb ik helemaal niet aan gedacht. Ga ik vanavond proberen en laat je het weten.
 
HBCD 10.2 in ieder geval niet, wel gedeeltelijk onder Alternative Boot...
 
Ik was helemaal vergeten van die RAID drivers. Gelukkig heeft Wampier mij daar op gewezen. Daarmee is mijn vraag beantwoord.
Ubuntu schijf gemaakt en alles loopt als een trein.

Iedereen bedankt voor de reacties

Groeten,
Martin
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan