Kan harddisk niet formatteren

Status
Niet open voor verdere reacties.

markus20

Gebruiker
Lid geworden
28 nov 2004
Berichten
240
Hallo,

Ik heb een vraagje. Ik heb van mijn vader een hardeschijf van 20 gig gekregen. Nu wilde ik hem als d schijf in mijn pc hebben maar dat lukt niet. De schijf word wel gezien in computerbeheer in windows en partition magic maar niet bij deze computer. bij partition magic zegt hij dat deze schijf bad is en als ik rechtermuisklik doe kan ik alleen maar kiezen verwijderen.
Bij computerneheer zegt hij wel dat de schijf in orde is.
Ik heb hem ook in de pc van mijn zus gedaan (win xp pro) en daar kon ik met partition magic wel voor formateren kiezen maar dit mislukte. Weet iemand nog wat ik kan proberen? Volgens mijn vader was de schijf goed en heeft hij alleen al zijn data eraf gegooit.

Alvast bedankt!

Gr mark
 
Laatst bewerkt door een moderator:
re

als ik jou was zou ik een hdd tool van de site van de fabrikant downloade.zoals voor maxtor powermax. dan is er meestal een optie low level format probeer dat is als die het niet doet zou ik het opgeven voro 20 gig is het nie echt waard om verder te rommelen succes:thumb:
 
Weet niet zeker of het van toepassing is, maar ik zou es kijken naar de jumperinstelling van je gekregen HDD, misschien dat die nog op Master staat, zet em op slave en hij zou geen probleem meer moeten opleveren
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan