Kan niet meer in BIOS komen

Status
Niet open voor verdere reacties.

caddy_67

Gebruiker
Lid geworden
16 mei 2006
Berichten
140
Hallo allemaal, sinds een paar dagen kan ik niet meer in BIOS komen en volgens mij is het essentieel om mijn DVD speler als 1st boot de DVD speler om Windows opnieuw te kunnen instaleren. Ik draai nu op Windows XP en wil naar 7.
Als ik de PC opnieuw opstart dan verschijnt er geen keuze meer om via de DEL toets in BIOS ook komt er geen splsscreen meer. Het eerste wat te zien is, is het blauwe WELKOM scherm van Windwows.
Ik wilde mijn BIOS updaten maar dat gaat niet omdat ik daar ook voor in BIOS moet zijn
Als ik tijdens het opstarten de DEL toest gebruik, dan stopt de PC met opstarten, niet dat hij uitgaat maar hij stopt gewoon met opstarten. Ik heb ook nog gedacht dat het misschien aan het scherm zou kunnen liggen, dus heb ik het op 2 verwschillende geprobeerd, VGA en HDMI.
Ik hoop dat jullie me kunnen helpen

Hieronder de gegevens van mijn systeem:
BIOS
Firmanaam American Megatrends Inc.
BIOS versie 1103
Datum Systeem BIOS 06/18/08
Moederbord
Moederbordnaam Asus P5K
CPU Type QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2400 MHz (9 x 267)
 
Hoi,
nieuwe CMOS-batterij erin (CR2032)? Of als je een draadloos toetsenbord gebruikt een bedraad bord aansluiten.
 
Laatst bewerkt:
Oh ja? Zou het zo makkelijk zijn?
Ik ga meteen op zoek naar een batterij!
 
Zoals Mik Zjegger aangaf, gebruik je een draadloos toetsenbord?
 
Ik had een USB en die nu vervangen voor een PS2 maar dat hielp niet.
 
Hoe doe ik dat precies? Heb eens gehoord dat ik de contacten van de batterijhouder moet kortsluiten, is dat echt zo?
 
Kortsluiten doe je met een speciale jumper hiervoor. Batterij er 5 min. uithalen is voldoende.
 
Graag gedaan en succes verder. :thumb:
Tip nog: doe alleen een Biosflash als het echt noodzakelijk is.
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan