Kan niet op https:// komen

Status
Niet open voor verdere reacties.

Kuifje_007

Gebruiker
Lid geworden
25 mrt 2004
Berichten
209
Ik kan wel gewoon surfen op het internet en e-mails lezen en versturen, maar ik kan niet e-mails op webmail lezen (Yahoo, Hotmail). Het valt me ook op dat ik niet op https:// kan komen. Ik kan ook niet op MSN komen. Het probleem zou veroorzaakt worden door keypoorten, maar ik kan daar niets over vinden. Ik heb gescand op spyware, maar geen spyware gevonden. Wat moet ik nu doen?
 
HitmanPro gebruiker??

Wat heb je verder/anders aan beveiliging??
 
rve123 zei:
HitmanPro gebruiker??

Wat heb je verder/anders aan beveiliging??

Ik heb service pack 2 gedownload, maar het hielp niet en ik heb het weer verwijderd. Het probleem blijft hetzelfde. Ik heb Norton Internet Security. Ik heb alles gezocht in Norton Internet Security, maar vind daar geen probleem. Het staat nu uitgeschakelt maar ik kan toh niet op MSN komen of op https://.
Ik heb op spyware gescand met AdAware.
 
Laatst bewerkt:
Norton Internet Security wil nog wel is problemen geven...

Hoe staan je cookie-instellingen??
 
Kuifje_007 zei:
Ik heb service pack 2 gedownload, maar het hielp niet en ik heb het weer verwijderd.
Bedoel je Windows XP Service Pack 2? Als dat zo is zou ik hem snel weer installeren, dit is echt ESSENTIEEL voor je beveiliging etc.
 
rve123 zei:
Norton Internet Security wil nog wel is problemen geven...

Hoe staan je cookie-instellingen??

Ik kan helaas niet in Norton Internet Security komen, omdat ik onvoldoende rechten heb. :eek: Ik ben toch administrator??
 
essentieel ja, rampzalig ja... ik weet er alles van. Misschien heeft het te maken met de verwijdering van sp2. Via waar heb je hem geïnstalleerd? Windows update of via een cd?

offtopic:
SP2 is inderdaad belangrijk, maar kan ook voor een hoop problemen zorgen... ik heb hem niet (meer), omdat hij voor teveel problemen zorgde. Als je zorgt dat je de rest van windows updates wel binnenhaalt en een firewall en real-time virusscanner hebt valt de schade denk ik wel mee... ik denk vooral dat de opties wat jij wil en wat de computer kan belangrijk zijn:confused:
 
Kuifje_007 zei:
Ik kan helaas niet in Norton Internet Security komen, omdat ik onvoldoende rechten heb. :eek: Ik ben toch administrator??
ik denk dat er iets beschadigd is aan Norton
 
Eaglethunder zei:
ik denk dat er iets beschadigd is aan Norton

De beveiliging van Norton voor Internet Security staat uit, maar ik kan niet ergens op Internet Security komen, wel op Antivirus.
 
Zou ik Norton kunnen verwijderen? Ik heb hem omdat hij bij de installatie van Windows XP van Packard Bell hoort.
 
Natuurlijk kan dat:

Buffy zei:
Verwijder eerst Norton via configuratiescherm > software.
Laat daarna even een verwijdertool van Symantec draaien, let erop dat je de instructies voor de juiste versie volgt:

Volledig verwijderen Norton AntiVirus 2003 en ouder: http://service1.symantec.com/SUPPORT/nav.nsf/docid/2001092114452606
Volledig verwijderen Norton Internet Security 2003 en ouder: http://service1.symantec.com/SUPPOR...sf&view=docid&dtype=&prod=&ver=&osv=&osv_lvl=
Volledig verwijderen Norton 2004/2005/2006 (zowel NAV als NIS): http://service1.symantec.com/SUPPOR...sf&view=docid&dtype=&prod=&ver=&osv=&osv_lvl=
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan