Keriomailserver in IIS

Status
Niet open voor verdere reacties.

frisotrip

Gebruiker
Lid geworden
7 okt 2007
Berichten
28
Hallo

Op mijn server draai ik verschillende websites via poort 80. Nu wil ik dat de mail kan worden geopend via webmail. Dit lukt als ik de http server van Kerio op poort 81 zet, maar dan moet de gebruiker iedere keer achter de url :81 intikken.

Weet iemand van jullie of ik de webmail functie van Kerio kan koppelen aan de http server van windows zodat ik de http server van Kerio kan uitschakelen. Ik heb al wat geprobeerd met een virtuele directory die ik heb gekoppeld aan de directory van Kerio waar de webmail bestanden in staan. Ik heb de rechten op deze mappen aangepast voor webgebruik, maar het enige dat ik krijg is een wit scherm zonder info, ook geen foutmeldingen.

Weet iemand van jullie hoe ik dit kan oplossen zodat ik met http://domeinnaam.nl/webmail/ toch de webmail aan de praat krijg?

b.v.d.
Friso
 
Dat is helaas niet mogelijk. Ze geven zelf 2 opties, waarvan 1 het werken op andere poorten is. De andere optie is om een tweede ip-adres aan de machine te verbinden, en die voor 1 van 2 te gebruiken.

http://support.kerio.com/index.php?_m=knowledgebase&_a=viewarticle&kbarticleid=262

Een andere manier om het op te lossen is een frame te gebruiken op IIS, waarmee je dan de andere site inlinkt? Of een redirect maken naar de juiste url. Hoeft de gebruiker niks te doen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan