koelpasta moet dat gebruikt worden bij proccesor plaatsing

Status
Niet open voor verdere reacties.

fener33

Gebruiker
Lid geworden
5 jun 2004
Berichten
318
beste helpmijers.

ik ben van plan om een eigen pc te bouwen. nou is dit mijn eerste keer. maar ik ben erg zekker dat het goed zal gaan (ja ja:D )
maar nou heel veel rondkijken op het net. weet ik hoe het pc bouwen zal gaan. maar er is een ding wat ik ne zekker weet. heel veel sites raden koelpasta aan. maar ook heel veel sites zeggen het kan ook zonder. nou ben ik van plan om een amd 64 te nemen. (ik durf:p voor mijn eerste keer )maar op de site van amd is er een filmpje gemaakt die zegt als je een boxed proccesor neemt dat je geen koelpasta hoeft aan te brengen. is dit zo. alvast bedankt
 
Dat is zo

De meeste boxed uitvoeringen hebben al een materiaal op de koeler die als heatsink werkt.

Helaas moet ik er bij vertellen dat er soms iets wordt gebruikt dat vloeibaar wordt als het warm wordt. Daar is opzichzelf niets mis mee, alleen kreeg ik de processor er niet meer normaal af, omdat de koeler aan de processor zat gelijmd.

Sindsdien verwijder ik het als ik het niet vertrouw.

Eric
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan