• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Koptekst in Excel

Status
Niet open voor verdere reacties.
Lijkt me: hoe gaat dat geautomatiseerd?
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Zelfde vraag van zelfde vraagsteller. Sommige fora zijn daar niet gek op.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Ik wist niet dat het een probleem is als je dezelfde vraag op div. fora zet.
Het gaat om het resultaat denk ik.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
ok daar kan ik je wel gelijk in geven.
Maar dit is dus wat ik eigenlijk wil in mijn koptekst(rechts).

Naam = xxxxxx (bestandsnaam zonder extentie)
Versie = 1 (opvolgend elke keer als ik hem bewaar)
Pagina = 1 - x

Is het mogelijk dat in de voettekst de inhoud van een cel komt te staan?
bv.: in C35 staat Janssen(kan dit in de voettekst overgenomen worden?

author: Janssen

groet John
 
Laatst bewerkt:
Kun je hier voor geïnteresseerden melden hoe je het hebt opgelost?
 
Laatst bewerkt door een moderator:
ok zo ongeveer


Code:
 Private Sub Workbook_Open()
    Blad1.Cells(7, 4).Value = Blad1.Cells(7, 4).Value + 1
    ActiveSheet.PageSetup.LeftHeader = "&""Arial""&12&BTekst&B" & Chr(13) & "&8Print date" & Chr(13) & "&D"
    ActiveSheet.PageSetup.CenterHeader = "&12&B" & ActiveSheet.Range("C7")
    ActiveSheet.PageSetup.RightHeader = "&8Document nr.: &F" & Chr(13) & "Version : 1." & ActiveSheet.Range("D7").Value & Chr(13) & "Page : &P / &N " & Chr(13) & "Relaease date : 2011-04-30"
    ActiveSheet.PageSetup.LeftFooter = "&8Owner : Pietje" & Chr(13) & "Auther : " & ActiveSheet.Range("C35").Value
    ActiveWorkbook.Save
End Sub
 
Laatst bewerkt door een moderator:
@robdgr
Ik heb nu al ik weet niet hoeveel posts van jou moeten aanpassen omdat je maar door blijft gaan met onnodig quoten. Dus hierbij nog éénmaal, het is niet nodig om direct na een reactie te quoten. Doe je dat ook wanneer je met iemand praat, alles na zeggen voor je antwoord geeft.
 
Ik weet ook niet hoeveel, want dit is voor mij de eerste melding. Een eerder signaal had je werk gespaard.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan