KPN SuperWiFi

Status
Niet open voor verdere reacties.

rudike6

Gebruiker
Lid geworden
29 mei 2020
Berichten
346
Okeeee.

Hartstikke leuk natuurlijk. Door het hele huis WiFi. In een ander topic had ik de vraag hoe ik mijn internetproblemen kon oplossen op twee apparaten. Echter is de verbinding er wel, maar vaak onstabiel.

Nou ben ik dus van plan om SuperWiFi te gaan bestellen. (Mijn Devolo 500 Duo was geen succes, omdat ik geluidsstoring kreeg door mijn microfoon, en toen ik een kabel uit het mengpaneel trok, kreeg ik een schok.)

Is één SuperWiFi 'routertje' genoeg?
Of krijg je het gezeur dat die aan de router (mijn KPN BOX 12) verbonden moet zijn, net als dat Devolo spul?

Want graag zou ik zo'n ding boven aan mijn bureau willen hebben, want daar is het het ergst. (En het is niet eens op de zolder !)

Ik las dat die SuperWiFi dingen mesh-technologie hebben. Oké. Maar dan lijkt het me logisch dat ik dus één zo'n ding aan de router moet doen en één aan mijn bureau, net als met die Devolo? Of heeft de Box 12 ingebouwde mesh-technologie? Want van de KPN site word ik niet veel wijzer.

En beschikken beide S-WiFi dingen (S-WiFi ver.1 en S-WiFi 2, de nieuwste) over mesh technologie, dat die met de router communiceren, zonder er een aan de router te moeten doen?

De zolder is niet belangrijk voor mij, dat is alleen opslag, dus geen WiFi nodig. Dus dan lijkt het me (als ik dus niet eentje aan de router moet doen) dat zo'n ding aan mijn bureau goed is?

Anders kan ik net zo goed Powerlime-adapters kopen, die moeten een aan de router en een ander ergens in het stopcontact.
 
Heb je ook overwogen om kabels te trekken? In mijn ogen is dat altijd nog het meest betrouwbaardere in huis. Ikzelf heb alle vaste devices (op enkele na) ook op de netwerkkabel aangesloten. Ook mijn Wifi-repeater op de tweede verdieping zit vast een aan kabel, zodat je daar meteen een volop capaciteit hebt die minder is dan je via wifi stat door te geven.

Als bekabelen geen optie is, dan zou ik eerder kiezen voor Powerline-adapters.
 
Kabels trekken in dit huis te lastig, dan gaat de kabel over de voordeur langs de trap door een slaapkamer door de muur en dan pas is 'ie er.

Maar de grote vraag is: moet ik die ene KPN SUPERWIFI aansluiten op de router of is de router al een 'superwifipunt'?
 
Ik heb nog 2 wifi versterkers van KPN in de aanbieding. Ik heb deze: https://tweakers.net/aanbod/3336236/kpn-experia-wifi-versterker.html
Ik heb er eentje in gebruik op mijn werkkamer en het werkt hartstikke goed.

Maar heb er dus 2 over. Interesse? Geef het even door.

Maar: kabels trekken is echt nog beter, maar als dat geen optie is. Overigens heb ik overal kabel in huis maar wifi was niet erg sterk op mijn werkkamer. De versterker zit in een hub.
 
Laatst bewerkt:
Filmpje bekeken.
Hij zegt als die KPN BOX 12 in beeld is, dat je dat KPN swifi niet aan de router hoeft te doen, als je router over mesh beschikt.

Heeft de Box 12 mesh?


Femke: neej, hier dichtbij is iemand die ze ook wegdoet.
 
Heeft de Box 12 mesh?
Had je al een (ximpele) poging ondernomen omdat gewoon bij de KPN te vinden en niet via een omweg hier?
https://forum.kpn.com/modems-123/kp...ej1000060e-552046#Wanneer+krijg+ik+de+update?
[h=2]Wanneer krijg ik de update?[/h]Je wordt per sms geïnformeerd zodra je aan de beurt bent. Je krijgt de update dan in een van de de nachten volgend op de sms. Je kunt controleren of de update gelukt is door in te loggen op je Experia Box en te kijken naar het versienummer van de firmware. Je vindt dit onder de knop ‘My Modem’ op de hoofdpagina van de webinterface.
Hoe vind je dat?
Of rechtstreeks via het KPN forum of via Google
 
Ik kwam dat net ook tegen, ja.

Ik zal checken of ik de nieuwste firmware heb (dat denk ik wel aangezien de router meerdere keren is gereset.
 
Je weet toch wel of je een SMS daarover gehad hebt?:rolleyes:
Had je dat wel ook gelezen?
 
Ik zal eens kijken.

Bedankt iedereen!
Denk dat ik het maar ga doen. De superwifi2.
 
Volglens kpnWebshop, zonder verdere uitleg

In 9% van de huishoudens zijn 3 KPN SuperWifi punten nodig.
 
Laatst bewerkt:
Ik denk dat dat voor huishoudens is die de zolder willen voorzien van WiFi?

Ga het eerst proberen met eentje.
 
Ik heb zo'n mesh bij Action gekocht en de verbinding is geweldig op zolder, ongeveer 10x zo snel als met die oude repeater.
 
Goeie tip.
Heb SuperWiFi besteld, als het niet bevalt, terugsturen die hap. Kijk ik wel verder.
 
Kabels trekken in dit huis te lastig, dan gaat de kabel over de voordeur langs de trap door een slaapkamer door de muur en dan pas is 'ie er.
In ons vorige huis hebben wij dit toch gedaan, het was veel werk, en gedeeltelijk kabels in zicht. Het huis waar we nu wonen heb ik vooraf alle kabels uit zicht weggewerkt en daardoor overal stabiele volle snelheid.
 
Ah dat is mooi.
KPN versterker is er en werkt perfect.

Nieuw abonnement genomen waardoor wij nieuwe TV-ontvanger krijgen EN nog twee WiFipunten erbij!
 
Wel zit de ene superwifi 2 aan de router, want die leek niet zonder te kunnen. Maar dat is geen probleem, bereik in de serre en bijkeuken nu ook goed.
Vrijdag komt het nieuwe spul allemaal.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan