Krijgen jullie advertenties te zien?

Status
Niet open voor verdere reacties.

AnonymousDutch

Gebruiker
Lid geworden
19 jul 2012
Berichten
318
Hallo.

Ik beheer met een groep een website, hier tonen wij ook advertenties op. Wanneer ik via mijn computer naar de website ga dan komen gewoon de advertenties te voor schijn. Dus we gingen er van uit dat dit bij iedereen zo zou zijn. Nu hebben we laatst bij de prestatie rapporten van Adsense gekeken en bleken we dus gewoon op de max 10 pagina weergaves te hebben (dus 10 keer dat mensen de website met advertenties gezien hebben). Nu hebben wij uiteraard veel meer dan 10 pagina weergaves. Echter ging ik toen net via een proxy naar de website en bleek de advertenties gewoon niet weer gegeven te worden.

Nu is mij vraag:
Zouden jullie kunnen kijken of de advertenties op onze website geplaatst worden? Let op je AD blocker eventueel.

Waar zou dit aan kunnen liggen dat 90 % bewijs van spreken het gewoon niet te zien krijgt, we gebruiken Wordpress en de Google Adsense account gebruiken we ook op een andere website waar het wel werkt. Dus het lijkt aan Wordpress of de thema te liggen.

Iemand enig idee?

Het gaat om: zie handtekening

Hartelijke bedankt alvast!
 
Laatst bewerkt:
een banner met dreamstime? Die krijg ik wel in IE, niet in chrome maar daar zit me adblocker op ;)
 
een banner met dreamstime? Die krijg ik wel in IE, niet in chrome maar daar zit me adblocker op ;)

Op de volgende locaties, in de rode vakjes?:

naamloosfx.png
 
Ik zie de advertenties hier gewoon verschijnen.

Hou er bij het vergelijken van de bezoekersaantallen in Adsense en Analytics wel rekening mee dat ze in verschillende tijdszones werken. Analytics werkt, als je dat zo hebt ingesteld, met de NL tijdszone. Adsense, daarentegen, werkt met de Californische tijdszone, een verschil van ca. 9 uur (wisselt een beetje omdat ze een paar weken later dan ons tussen zomertijd en wintertijd schakelen). Als je dus om 10 uur 's ochtends naar adsense kijkt en ziet dat er die dag nog maar nauwlijks naar je advertenties is gekeken dan is dat niet vreemd, wat adsense betreft is de dag dan nog maar net begonnen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan