• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Laatste 5 wedstrijden.

Tech8

Gebruiker
Lid geworden
16 okt 2014
Berichten
379
Beste helpers,

In bijlage vinden jullie de Jupiler Pro Leage 2025 - 2026.
Als je op de website gaat kijken, dan zie je de laatste 5 gespeelde wedstrijden, Rood is verlies, Groen is winst en Grijs is gelijk spel.

1762802391742.jpeg

In bijlage mijn sheet waar ik dit ook zou willen.

Op Tabblad "Tussenblad", zouden in de cellen O40 tot S55, de laatste 5 uitslagen, die je vind in de cellen O4 tot AR19.

Momenteel zijn het de waarden uit cellen X4 tot AB19, maar na volgende wedstrijd moeten dat de waarden uit de cellenY4 tot AC19 zijn enz.

Thx om mee te denken.

Tech8.

PS: ik heb geen boodschap aan opmerkingen zoals "zet alles op één tabblad", "Je zet soms dubbele waarden" enz, enz.
enkel bruikbare oplossingen voor mijn vraag.
 

Bijlagen

Bekijk dit eens.

Hey Popipipo,

Dit lijkt te doen wat ik vroeg.

Thx
Tech8
Bericht automatisch samengevoegd:

Hey Popipipo,

Ik heb jouw formule door getrokken en wat mij opvalt, is als de laatste uitslag een 0 is, hij de uitslag ervoor neemt.

Dit is de uitslag
1762848274913.png

en dit geef de formule

1762848316747.png
 

Bijlagen

Laatst bewerkt:
Ik weet niet of je office 365 hebt maar anders kun je deze doortrekken. Je krijgrt zo output voor de gehele regel.

Code:
=LET(rw;O4:AR4;TAKE(TOROW(IFS(rw<>"";rw);2);;-5))
Bericht automatisch samengevoegd:

Mocht je nog een stap verder willen gaan, krijg je zo alle output in één keer

Code:
=LET(t;O4:AR19;DROP( REDUCE("";SEQUENCE(ROWS(t));LAMBDA(a;b;LET(r;INDEX(t;b;0); VSTACK(a;TAKE(TOROW(IFS(r<>"";r);2);;-5)))));1))
 
Laatst bewerkt:
Zie bijlage voor beide oplossingen. Dan is het gelijk vertaald.
De eerste doet het dus per regel. De tweede oplossing doet eigenlijk hetzelfde maar dan dmv een loop (via de lambda functie)
 

Bijlagen

Terug
Bovenaan Onderaan