Laptop en Pc op 1 IP voor kabelmodem

Status
Niet open voor verdere reacties.

Basmgraffics

Gebruiker
Lid geworden
6 mrt 2001
Berichten
26
Zoals de titel al aangeeft zoek ik een oplossing voor het probleem dat mijn ISP (quicknet) maar een computer op per modem toe laat.
Sinds niet al te lange tijd heb ik er ook een laptop bij en daarmee wil ik ook kunnen internetten. Draadloos moet dat zijn!
Ook wil ik mijn desktop draadloos maken, dit omdat mijn Ethernetkabel niet gemakkelijk is te vervangen door een nieuwe maar door een kablebreuk dat wel moet.
Maar hoe kan je dan met een IP op de modem blijven?
2 Pc's = 2 IP's als je ze via een draadloosnetwerk aansluit...

kortom:
Ik wil 2 Pc's draadloos op mijn kabelmodem aansluiten onder 1 IP.

Hoop dat jullie een idee hebben waar mijn kennis op het gebied van netwerk-hardware tekort schiet!

Mvg,
Basm Graffics
 
Zoals jij het wel zou de oplossing een draadloze router zijn
 
Niet alleen de router maar ook de kaarten

BTW elke pc heeft een eigen intern IP adres en naar buiten is dat voor beide pc`s hetzelfde
 
Dit heb je nodig:

<a href="http://www.3com.com/prod/nl_BE_EMEA/detail.jsp?tab=features&sku=3CRWE52196">Draadloze router</a>
<a href="http://www.3com.com/prod/nl_BE_EMEA/detail.jsp?tab=features&sku=3CRDW696">Draadloze PCI-kaart</a> voor je PC.
<a href="http://www.3com.com/prod/nl_BE_EMEA/detail.jsp?tab=features&sku=3CRSHPW196">Draadloze PCMCIA-kaart</a> voor je laptop.

Dit mag ook van een ander merk zijn hoor, dit dient enkel als voorbeeld om je een idee te geven.

Mvg.
 
Allereerst allen heel hartelijk dank voor jullie reacties!

Alledrie hebben jullie een draadloze router aangedragen, als dat de oplossing is zal ik die maar aanschaffen :D
Maar voor de zekerheid moet ik jullie nog wel vragen: Krijg ik dan maar 1 IP op mijn modem? Dus dan deel ik 1 IP voor 2 pc's?
Als het intern een ander is maakt niet veel uit (uit mijn hoofd standaard Windows 192.168.0.0? etc..)

Mvg,
Basm Graffics

ps.: Zit er een verschil tussen een DSL en Cable router?
 
Laatst bewerkt:
Je router krijgt van de modem het ipadres van je internetprovider.

De router deelt aan de de pc's een intern ipadres uit. Het maakt niks uit met hoeveel pc's je op internet gaat voor je provider lijkt het dat alleen de router op internet zit
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan