Laptop gevallen, intern kapot scherm

Status
Niet open voor verdere reacties.

ismenos

Gebruiker
Lid geworden
26 okt 2010
Berichten
10
Hallo allen,

Vandaag gleed mijn laptop uit mijn handen. Daarbij viel deze vanaf een hoogte van Op de bijgevoegde foto kunt u zien wat de schade is aan mijn scherm. Deze schade is geheel intern, want er is geen uitwendige schade, ook niet aan de behuizing zelf. Wanneer ik mijn laptop aansluit op een extern scherm, krijg ik wel gewoon alles te zien.

Het is een Asus R500VD laptop. De laptop valt nog binnen de garantie duur van 24 maanden, maar ik ga er niet vanuit dat dit voorval onder de garantie valt.
De aankoopprijs was 680 euro

Ik heb al een beetje rond zitten kijken, en het lijkt erop dat er iets met t.f.t is. Wat dit betekend weet ik ook niet zo goed, maar daar kunnen jullie mij vast verder mee helpen.

Is dit probleem goedkoop op te lossen, of is een vervanging van laptop beter?

Ik hoop spoedig van jullie te horen!

Mvg,

Micha
 

Bijlagen

  • 20130828_163058[1].jpg
    20130828_163058[1].jpg
    78,5 KB · Weergaven: 107
Toevallig had ik hetzelfde met mijn laptop, zag er ook precies zo uit. Voor de rest werkte alles nog. Voor mij kostte een nieuw LCD 55 euro. (1366x768 15,6 inch)
 
en is dat inclusief montage vanuit een bedrijf, of heb je dat zelf gerepareerd?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan