Laptop Toshiba L500-202

Status
Niet open voor verdere reacties.

drive

Gebruiker
Lid geworden
6 jan 2007
Berichten
803
Mijn dochter heeft problemen met haar laptop. Die wordt heel snel warm, eerst viel die uit wegens oververhitting, nu krijgt ze de volgende foutmelding: a problem has been intected in your cooling system. Turn off your computer immediately and bring your laptop to service. Nu hebben wij gekeken, maar we kunnen niet ontdekken waar de koeling moet zitten. Zit er wel een koelsysteem in?
 
Hoi,

Ja die zit er in meestal zit er een gat met ribbetje ergens aan de zijkant, hoort u nog wel de ventilator draaien? maar als hij zo warm wordt denk ik dat het verstandig is om hem open te maken weet niet hoe handig dat u bent maar anders zou ik hem door een prof schoon laten maken
 
Ja, de ventilator horen we inderdaad. Zeker als de laptop heet wordt
 
Hallo

Zo ziet een heatpiperadiator en c.p.u. fan er uit voor deze laptop ....

http://www.benl.ebay.be/sch/i.html?....m570.l1313&_nkw=Toshiba+L500+cooler&_sacat=0

"eerst viel die uit wegens oververhitting"

Overbodig om te vermelden dat dit niet gezond is voor de uiteindelijke levensduur van deze laptop.

In extreme gevallen , komen de soldeerverbindingen g.p.u/motherboard zelfs los , met een dood/defekt motherbotherboard als gevolg.

"nu krijgt ze de volgende foutmelding: a problem has been intected in your cooling system. Turn off your computer immediately and bring your"

Ofwel krijgt deze laptop helemaal geen koeling meer ... fan draait niet meer , of de hardware ziet dat er langdurig veel te hoge t° zijn .... (stoftapijt in heatiperadiator)

Indien deze laptop eenvoudig te openen is , verkiest dit de voorkeur.

Hier staat vermeld , hoe je dit zou kunnen doen zonder deze te openen.

http://www.helpmij.nl/forum/showthread.php/616055-ventilator-probleem?highlight=laptop+zuiver+maken

Hoe oud is deze laptop , en draait deze in een stofrijke omgeving ???

P.s.:

Hier ook eens kijken ....

https://www.google.be/#q=Toshiba+L500+cleaning

Meestal zittten laptop's grofweg op dezelfde manier in elkaar en is hier voldoende extra info te putten ???

Peter
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan