Last van een slome PC

Status
Niet open voor verdere reacties.

Bozza

Gebruiker
Lid geworden
28 nov 2006
Berichten
5
Beste computerexperts,

Mijn excuses dat m'n eerste post meteen een vraag is maar ik zit met een nogal irritant probleem. Ik heb sinds een paar maanden een nieuwe PC in mijn bezit en hier nogal wat geld voor uitgegeven. Nu zit ik met het probleem dat de PC van het ene op het andere moment nogal sloom kan worden.

De situatie is zo dat als ik de PC opstart alles razendsnel gaat (zoals de PC ook hoort te zijn als je de specs bekijkt). Als ik echter een tijdje de PC gebruikt heb begin ik te merken dat er kuren ontstaan. Als ik bv. muziek aan het luisteren ben en ik bezoek een website waar de PC nogal wat plaatjes moet laden, dan gaat de muziek nogal hapering. Soms als ik een downloadprogramma open en het proggie kan downloaden dan kan ik m'n muis vrijwel niet meer bewegen en gaat die in schokken vooruit. Ik heb ook regelmatig dat sommige programma's als MSN, BitTorrent e.a. niet meer te gebruiken zijn. Er komt dan te staat dat het programma niet meer reageert maar als ik via Taakbeheer het desbetreffende programma probeer te beëindigen dan sluit ie het programma niet af en blijft het gewoon bij Processen in de lijst staan. Tevens is het dan voor mij onmogelijk om m'n computer opnieuw op te starten.

Ik heb al geprobeerd om Windows Vista te re-installen en tevens het bovengenoemde programma. Geen succes helaas.
Zelf ben ik erg voorzichting met wat ik installeer en heb ik, naar mijn mening, genoeg beveiligssoftware erop staan (security suite, spyware, pc system utility). Deze laat ik ook regelmatig z'n werk doen.

Mijn PC specs zijn (gebruik gemaakt van Everest):

Computertype: Op ACPI x86-gebaseerde PC
Besturingssysteem: Microsoft Windows Vista Ultimate

CPU Type: QuadCore Intel Core 2 Quad Q9550, 2833 MHz (8.5 x 333)
Moederbordnaam: Gigabyte GA-EP45-DS3R (2 PCI, 3 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Dual Gigabit LAN, IEEE-1394)
Moederbord Chipset: Intel Eaglelake P45
Systeemgeheugen: 3328 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)
DIMM1: OCZ Titanium XTC OCZ2T800C42G: 2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (5-5-5-18 @ 400 Mhz) (4-5-5-15 @ 333 Mhz) (3-4-4-12 @ 266 Mhz)
DIMM3: OCZ Titanium XTC OCZ2T800C42G: 2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (5-5-5-18 @ 400 Mhz) (4-5-5-15 @ 333 Mhz) (3-4-4-12 @ 266 Mhz)

Video kaart: ATI Radeon HD 4800 Series (512 MB)
Video kaart: ATI Radeon HD 4800 Series (512 MB)
3D Acceleratie: ATI Radeon HD 4850 (RV770)
Monitor: Samsung SyncMaster 199BW/940BW/MagicSyncMaster CX915BW (Digital) [19" LCD] (HSAL903546)

Geluidskaart: ATI Radeon HDMI @ ATI RV770 - High Definition Audio Controller
Geluidskaart: Realtek ALC889A @ Intel 82801JB ICH10 - High Definition Audio Controller


Mocht er nog meer informatie nodig zijn dan hoor ik het graag.
Ik hoop echt dat iemand mij met dit probleem kan helpen.

Bij voorbaat dank.

Met vriendelijke groet,

Bozza (Jos)
 
Laatst bewerkt:
Ccleaner register opruimen en ook temp. daar kunnen sommigen problemen mee verholpen worden...

ik neem aan dat je vista hebt... heb ik zelf ook (multiboot wel) VISTA wordt naar een maand SUPERSLOOM :P dat ligt gewoon aan de slechtheid van vista

xp = beter :P

je kan ook dit speed-up packet downloaden

maar ik zou hem terugbrengen en daar laten maken.... dit hoort toch echt niet

visualiteit kan je ook aanpassen maar met die specs is dat ABSURD!
 
Kijk eens in je apparaatbeheer of daar geen uitroeptekens/vraagtekens staan...
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan