Linux distri op labtop

Status
Niet open voor verdere reacties.
een inf bestand kan niet rechtstreeks in de kernel geladen worden.
de linux kernel is helemaal verschillend van die van windows dus windows drivers werken gewoon niet. ndiswrapper zorgt er eigenlijk voor dat de windows drivers op linux kunnen gebruikt worden.
ubuntu zegt op dit moment zelfs dat je kaartje niet ondersteunt is, Ubuntu ondersteunt wel wirelles maar niet jouw kaart. en intel kaart werkt bv direct.
ndiswrapper is eigenlijk alleen een truk om het alsnog aan de praat te krijgen.
Het gemakkelijk maken gaat als je betaald er is een commerciele versie van ndiswrapper die op de methode van klik er run werkt maar ja dan moet je daar weer geld voor ophoesten he.
windows kost ook 99 euro he
Maar ik ben er zeker van dat het in orde gaat komen linux en wirelless vroeger kon je als je geluidskaart een beetje exotisch was hem niet in linux aan de praat krijgen maar toen is alsa gestart en is bijna elke kaart onder linux ondersteunt.
maar veel zal afhangen van de makers van de hardware er zijn bedrijven die een eigen driver voor linux maken er zijn er die helemaal niets doen. en er zijn er die zeggen hoe je de kaart moet aansturen en dan maakt de open source gemeenschap zelf een driver;
 
ik heb het gevoel dat je beter kan stoppen, anders ga je je opwinden voor niets.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan