lol , 3 vragen over xbox

Status
Niet open voor verdere reacties.

tom bouwt

Gebruiker
Lid geworden
25 okt 2008
Berichten
333
de eesrte : maak de xbox 360 veel geluid bij het spelen van spelen vanaf de cd?

2, wat is beter ? lde xbox 360 liggend of staand

en drie, als ik mijn xbox in de kast zet ( waar ook mijn Wii in staat )
word hij dan te warm ?

mijn wii staat alstijd op standby dus de wii is altijd ook een beetje warm

de afmetingen van de kast zijn

hoogte , ongeveer 27 cm
breedte ,60 Cm
diepte, iets minder dan 60 cm

zie plaatjes,

k heb de xbox dan liggend met de fans dus naar achter



PS , de fotos zijn beetje slechte kwaliteit en als er nog wat is zeg het maar want ik wil niet dat er wat met mijn xbox gebereurd zoals oververhitting wat veel voorkomt :D
 
Laatst bewerkt:
hier zijn de plaatjes

( de papieren doos is de ware grote van de xbox :D )
 

Bijlagen

  • Foto0481.jpg
    Foto0481.jpg
    91,4 KB · Weergaven: 48
  • Foto0480.jpg
    Foto0480.jpg
    87,8 KB · Weergaven: 26
1: Ja, hij maakt aardig wat geluid, maar als je aan het spelen ben met je spel of film/muziek geluid aan heb je er geen last van, dit is/was voor mij (ja ik heb ook een xbox) echter geen probleem geweest.
2: Ik DENK liggend maar dat komt om dat ik bang ben dat hij misschien omvalt en volgens mij leest hij de dvds beter en of maakt hij minder krassen <-- weet ik niet zeker hoor! ik heb hem zelf liggend.
3: Ik zou hem genoeg KOELE lucht geven en dat kastje ziet er een beetje krap uit. zit er veel ruimte achter het kastje waar frisse lucht vandaan kan komen? zo nee zou ik hem OP het kastje zetten of ergens anders waar hij genoeg lucht krijgt. als hij niet genoeg lucht krijgt kan je RROD krijgen, google maar is ;)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan