• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Macro CODA aan en uit schakelen middels macro

Status
Niet open voor verdere reacties.

S.Teeling

Gebruiker
Lid geworden
13 jul 2005
Berichten
65
Goedendag,

Ik heb het volgende probleem, wij gebruiken onderstaande macro om een Memo via Excel in CODA (finaciele applicatie) in te lezen. Werk op zich prima. Het probleem is echter dat wanneer medewerkers welke het betreffende CODA pakketje niet hebben geinstalleerd het memo niet kunnen openen omdat de betreffende bibliotheek niet gevonden kan worden.

Weet iemand of het mogelijk is om deze macro standaard uit te zetten en wanneer het sheet vervolgens door een medewerker van de administratie wordt geopend hij/zij (middels een button) de macro weer aan kan zetten.

Helaas is het sheet te groot om als bijlage bij te sluiten, mocht je het totale sheet even willen bekijken stuur dan even een berichtje dan zal ik het mailen.

Met vriendelijke groet,




CODE OP TABBLAD:
Private Sub cmdRegister_Click()
postDocument ("Intray")
End Sub

CODE IN MODULE
Public Function postDocument(destination As String)
Dim docBooks As CODAJournalLoader.CODAJournalLoader
Set docBooks = New CODAJournalLoader.CODAJournalLoader

If destination = "Intray" Then
docBooks.postDocument (False)
ElseIf destination = "Books" Then
docBooks.postDocument (True)
Else
Dim foutmelding As String
foutmelding = "Er is een foutopgetreden, probeer het nog eens."
MsgBox foutmelding, vbOKOnly, "Probleem"
End If

End Function
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan