mandrake installatie-help

  • Onderwerp starter Onderwerp starter cort
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

cort

Gebruiker
Lid geworden
24 nov 2002
Berichten
986
Bij het installeren van mandrake,na een boot,blijft de installatie altijd hangen na het configureren van de muis.Dit is in het begin van de installatie met de eerste CDrom.Hij zegt dan,EVEN GEDULD,maar verder nits meer

Weet iemand waarom?

Thanks
 
Hallo Cort,

Wat voor muis heb je dan, een draadloze misschien?

En welke Mandrake versie heb je? Zelf heb ik met versie 9.2 nooit problemen gehad met het in zijn geheel installeren. Ik heb geen draadloze muis.

Je kunt ook Mandrake proberen te installeren zonder gebruik te maken v.e. muis. Met behulp v.d. pijl-toetsen en de Tab-toets kun je de hele installatie ook afmaken. Eenmaal geïnstalleerd, sluit je de muis weer aan. Tijdens het herstarten van je pc herkent Mandrake je muis.

Dennis.
 
Laatst bewerkt:
Dennis,

Misschien ben ik niet duidelijk geweest.

Mijn muis wordt wel degelijk herkend,maar na deze stap krijg ik een scherm met "even geduld" en dan niets meer.
Zou het kunnen dat mijn CD1 niet goed is.Deze heb ik gecopieerd van www.mandrake.nl.Dit heeft wel een hele tijd geduurd(1uur30min)

Ken jij misschien een andere site waar ik de iso-files kan downloaden?

Thanks
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan