'master slave' probleem

Status
Niet open voor verdere reacties.
Nee, ik denk niet dat hij warme lucht van de verwarming krijgt. Die zit er een aardig stukje vandaan. En zal ook niet zo hard aan staan boven denk ik.

Omdat de computer op dit moment nog steeds draait als een trein, hebben we (nog) niet in de bios gekeken. We hopen maar dat het probleem zichzelf opgelost heeft. Zo niet, dan weet ik nu in ieder geval waar ik op moet letten in de bios en qua oude geheugenmodule. De stekkertjes had ik al gecontroleerd, dus ik kan me niet voorstellen dat er toch nog wat los gegaan is. Maar in theorie zou dat kunnen natuurlijk.
 
De oude geheugenmodule (0,5 Gb) bleek toch cl2.5 te zijn en ik had cl3 (1 Gb, uit mijn oude computer) erbij gezet. Ik heb deze oude geheugenmodule nu vervangen door de andere geheugenmodule (0,5 Gb) uit mijn oude computer. Zo heeft mijn zus nu toch 1,5 Gb geheugen in haar computer en werkt alles weer perfect.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan