Meldpunt duur vakantie-internet

Status
Niet open voor verdere reacties.

Eva Whyte

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
19 sep 2007
Berichten
1
Vakantiegangers, die in het buitenland hun mobieltje (of laptop) hebben gebruikt om te internetten, krijgen momenteel letterlijk de rekening gepresenteerd. Het is vaak flink schrikken bij de nota’s die je bij thuiskomst op de deurmat vindt. Onverwachte rekeningen van honderden of zelfs duizenden euro’s zijn geen uitzondering. In Nederland zelf kun je voor een tientje per maand onbeperkt het internet op; eenmaal over de grens zijn tarieven van 30 euro per MB geen uitzondering. We zijn niet gewend om per MB af te rekenen, maar onderweg 20 vakantiefoto’s naar huis mailen kan dus een rekening van 900 euro opleveren. En bijvoorbeeld even met je mobieltje spelen en een filmpje downloaden, idem dito.

De Consumentenbond heeft een actie opgezet tegen de hoge tarieven voor mobiel internet in het buitenland. Daarnaast voeren we onderzoek naar hoe de hoge rekeningen tot stand komen. Daarom willen we jullie ervaringen horen. Meld je ervaringen met mobiel internet op vakantie in het buitenland op de website van de Consumentenbond, En vertel je verhaal via de webcam op YouTube. De voorbeelden die jullie geven kunnen we gebruiken in ons pleidooi naar de politiek en de providers.

http://www.consumentenbond.nl/actueel/groepsacties/groepsacties2007/duur_vakantie_internet

Eva Whyte
Consumentenbond
 
Laatst bewerkt door een moderator:
De vraag is geplaatst met toestemming van het bestuur.
Ondanks dat in dit onderzoek het verplicht is om een e-mailadres op te geven, lijkt ons dit onderzoek van een dergelijk belang dat wij toch toestemming hebben verleend.
De reden dat het verplicht is een e-mailadres op te geven wordt als volgt door de consumentenbond omschreven:
consumentenbond zei:
De reden waarom we dat vragen is zodat we eventueel later contact kunnen opnemen met de gedupeerden om zodat zij hun verhaal in groter verband kunnen uitdragen. In sommige gevallen kan het zijn dat we mensen vragen of we hun voorbeeld mogen gebruiken in de campagne. Men kan altijd het vakje aankruisen waarin staat dat men geen contact met ons wil hebben. Meer dan dat kunnen we helaas niet doen. In deze campagne staan de verhalen en ervaringen die mensen bij ons achterlaten centraal, en daarom vragen we het e-mail adres.
 
Hopelijk krijgen jullie met deze actie voor elkaar dat er eerlijkere prijzen gerekend worden. Zoveel duurder hoeft het niet te zijn. Bellen vanuit het buitenland is ook al goedkoper. :)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan