MEMTEST86 met 849 errors

Status
Niet open voor verdere reacties.

Ovenschaal

Gebruiker
Lid geworden
19 aug 2010
Berichten
7
Ik heb de afgelopen paar dagen last van foutmeldingen en wat BSODs.
Ik heb een memtest uitgevoerd en kreeg hierbij 849 errors en de test stopte na 12 seconden als het ware.
Is er een oplossing voor het probleem ? Het is wel zonde als ik de laptop moet vervangen want ik heb de laptop al 3 jaartjes.

Laptop info: Compaq Presario C700
Windows vista Intel(R) Core (TM)2 Deo CPU T5750 @ 2.00 Ghz. 3,00 GB RAM

Thanks
 
naar de winkel gaan, en vragen of ze met nieuw geheugen testen of de problemen zijn verholpen en dan nieuw geheugen aanschaffen
 
hm ok. Maar waarschijnlijk is het geheugen vastgesoldeerd. En kan ik het laptop net zo goed weggooien :shocked:
 
volgens een vriend kan het geheugen vastgesoldeerd zijn in het laptop. Maar weetje zeker dat het aan de geheugen ligt ?
 
Wat een rare verhalen allemaal, en het is toch zo eenvoudig:

Fouten in memtest betekent dus defect geheugen.

Geen andere laptop nodig, geheugen zit ook niet vast gesoldeerd.

Dus: geheugenreepje uit de laptop halen, naar pc winkel gaan, zo'n zelfde nieuw reepje kopen en weer in de laptop zetten.

Moeilijker dan dat is het niet........
 
ok bedankt. Dus na het vervangen van het geheugenreepje zou alles moeten werken ? Geen foutmeldingen, BSOD etc. ?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan