Mis wat blocks, wat nu?

Status
Niet open voor verdere reacties.

Stinuz

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
14 jun 2003
Berichten
1.245
Hoihoi, ik begin net met usenet te downloaden en dankzij deze guide weet ik dus zo'n beetje wat ik moet doen als een bestand corrupt is. Maar op het moment zit ik aan een dvd vast die 2 blocks mist.

ivl65c.jpg


Van het 86ste rar-bestand. Maar nu snap ik niet hoe ik dit op kan lossen? In de guide staat dat je contact op moet nemen met de poster en hem/haar moet vertellen hoeveel blocks er missen, maar hoe doe ik dat dan? Ik gebruik newsbin btw :thumb:
 
Soms wil het nog wel eens helpen door te dubbelklikken op de grootste par2 betand.

Anders zit er niets anders op dan of de beschadigde files opnieuw binnen te halen of de poster te vragen voor extra herstelbestanden.

Extra pars aanvragen kan je doen in je bericht die je voor de poster kan achterlaten, of via de par2 knop.
 
Als ik opnieuw download krijg ik precies hetzelfde; 2 blocks nodig. Houd dit in dat de upload gewoon verkeerd is gegaan of gaat er iets mis aan mijn kant?
 
nee de andere kant heeft dan iets fout gedaan.
daar waar het bericht stond wat je binnengehaald hebt, een forum??
daar palats je het bericht dat je blocks mist.....
 
Heb m van nzbmatrix. Heb een berichtje geplaatst, bedankt voor de hulp :thumb:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan