modem communicatie probleem

Status
Niet open voor verdere reacties.

bartjuh_4

Gebruiker
Lid geworden
19 jun 2005
Berichten
225
Bij het gebruiken van Het NetADSL surfen met een speedtouch (alcatel) single PC modem kan na het inschakelen van de verbinding (internet en outlook) deze niet worden verbroken wegens een communicatie stoornis met het modem (de PC kan blijkbaar niet meer communiceren met het modem om de verbinding met het internet te verbreken.

Wie kan mij helpen?
 
Praten we over tijdsurfen of niet ?

Indien niet waarom wil je de verbinding dan verbreken ?
 
ja we hebben het hier over tijdsurfen. omdat we de verbinding niet uit kregen hadden we een rekening van 20 euro voor internet gekregn van het net.
 
we hebben een cd van het net met daarop de software om de verbinding te maken. die is geinstaleerd en werkt alleen bij het inschakelen van de verbinding. we willen gewoon het programma van het net gebruiken om de verbinding met het internet af te sluiten zonder de stekker er uit te halen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan