moederbord of processor of videokaart

Status
Niet open voor verdere reacties.

Shelsea

Gebruiker
Lid geworden
31 aug 2004
Berichten
89
Ik heb een pentium 4 met een msi 845pe moederbord
Sinds vanochtend maakte de de videokaart raar geluid.
Maar vanmiddag starte de pc al niet meer op,beeld blijft zwart.
De voeding werkt wel.
moederbord geeft een snel gepiep net een alarm.
We weten eigenlijk niet goed waar we het moeten zoeken.
 
snel gepiep is of procesor of video kaart of geheugen duw het allemaal is goed aan en kijk of er niet te veel stof om heen hangt? kijk ook of je niet ergens iets van kortsluiting ziet of verschijnselen van oververhitting. maar dit klinkt allemaal een beetje als of je videokaart de pijp uit is. omdat jij zegt dat ie een vaag geluid maaktre
 
Die piepjes (5 in getal waarschijnlijk) duidt op dat de video kaart er niet meer is, kan dan defect zijn of zit niet goed in het slot.
De PC bak open maken en kijken of dit zo is zoja dan de kaart weer stevig aandrukken (het is de kaart waar de monitor mee verbonden is)
Zo nee probeer dan een beeldkaart(je) te vervangen door een goed werkend kaartje van iemand anders of uit andere pc.
Of neem je eigen kaartje naar een andere pc om uit te proberen of deze het nog goed doet.
suc6 verder
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan