MSI CX70 laptop, geen virtualisatie?

Status
Niet open voor verdere reacties.

Thiemo

Gebruiker
Lid geworden
2 mei 2011
Berichten
335
Hallo,

Voor school moeten we een OSX VM draaiende krijgen, maar verder dan de instellingen van de VM kom ik niet.
Punt is, dat als ik de VM opstart, ik de error krijg in VirtualBox:
"De hardwareversnelling VT-x/AMD-V is ingeschakeld maar niet operationeel. Bepaalde gasten (zoals OS/2 en QNX) hebben deze functie nodig.
Controleer alsjeblieft of de VT-x/AMD-V correct in de BIOS van uw fysieke computer is geconfigureerd"..

Ik heb in de BIOS gezocht, maar niks gevonden!
Hopelijk kan iemand me helpen.

Laptop: MSI CX70
CPU i5-3210M
GPU: GeForce GT640M
RAM: 8GB DDR3
 
Ben bang dat de laptop het niet ondersteund. Het vraagt ook wel wat extra's van een systeem. Je kan eventueel kijken of je iets van "Virtualization Technology" in het Bios kunt vinden. Echter ben ik bang van niet. Vind het namelijk niet bij de specificaties terug op de site van MSI en ook niet in de handleiding. Met een zoek opdracht op Google krijg ik ook geen resultaten die het aangeven.
 
Ik dacht dat dit in bijna alle nieuwe laptops wel te vinden viel? Apart.
Is er een andere mogelijkheid waarmee ik toch kan virtualiseren zonder deze instelling?
 
Ik heb even verder gezocht, en nu blijkt dat mijn CPU alleen de nieuwere virtualisatietechnologie ondersteunt, VT-d.
Ondersteunt VirtualBox deze, en gaat dit ook werken? Moet ik eventuele extra software ervoor installeren?
 
Dat de CPU het ondersteund, wil nog niet zeggen dat het via het Bios van het moederbord ondersteund wordt. Ik heb heel weinig ervaring met Virtualbox, werk zelf met VMware.
 
En ondersteund VMware wel VT-d? Zoja, hoe zet ik deze aan?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan