Al een paar keer gedaan, dit staat er:
quote
Ik begrijp jou heel goed

. Jij wilt MSN Messenger 7.0 blijven gebuiken in Windows XP zonder gezeur over updaten naar Live Messenger.
Jouw oplossing is met een programma dat de versie nummer van messenger 7.0 kan veranderen zodat Windows denkt dat het de nieuwste versie is.
Mijn oplossing is om Messenger in Compatibiliteitsmodus voor Windows 2000 te draaien. Nu lijkt als of Msn Messenger 7.0/7.5 in Windows 2000 draait en dan komt er geen update scherm meer omdat Live Messenger niet voor Windows 2000 is.
Om MSN Messenger 7.0/7.5 in Compatibiliteitsmodus voor Windows 2000 te draaien Volg de volgende stappen:
1. Ga naar de map C:\Program Files\MSN Messenger\
2. Rechter muisknop op msnmsgr.exe en kies eigenschappen.
3. Ga naar tabblad Compatibiliteit en vink het vakje aan bij Compatibiliteitsmodus en kies uit het puldown menu Windows 2000.
4. Klik op ok en MSN Messenger werkt weer zonder te zeuren over een update. >
Mijn helden O+ _/-\o_ dank jullie wel!!
unquote