Muis op hol geslagen

Status
Niet open voor verdere reacties.

hawkie

Gebruiker
Lid geworden
22 mei 2002
Berichten
994
Vanochtend werd ik door een paniekerige collega aan de mouw getrokken.
Zijn logitech-optische-muis-zonder-balletje ( :D ) leidt een eigen leven.
Zodra hij de muisaanwijzer ergens neerzet schiet ie het beeldscherm over, de hoek in.

Nou had ik dat vorige week ook al bemerkt en raadde hem aan het muismatje weg te gooien waarop het dier inderdaad wat rustiger werd. Kennelijk is er in het weekend toch weer wat gebeurd waardoor de muis weer op hol is geslagen.

Ik heb geprobeerd hem wijs te maken dat het komt doordat ie de office-assistent van paperclip gewijzigd heeft in de welbekende kat, maar dat geloofde hij niet :D

Even serieus nu op de maandagochtend: iemand enig idee waaraan dit kan liggen.
Heb al wat instellingen zoals muissnelheid e.d. aangepast maar dat helpt dus niet.
Batterij wellicht? Hoewel de muis volgens mij juist minder zou moeten reageren als de batterij leeg raakt. Bovendien geeft hij aan dat batterijniveau goed is.
 
Hah, dat is niet erg bemoedigend :confused:

Eigenlijk deed ie het tot vorige week perfect.
Ik zal maar eens met de poetslap aan de gang gaan en mocht dat niet helpen dan geef ik hem wel wat muizenkorrels.

Bah, schichtig ding.

Heb nog wel een draadloze-bolletjes-muis in de kast liggen. Moet ie die maar gaan gebruiken.

Bedankt voor de reactie Ron.
 
Het is geen toeval dat je een kat in je handtekening hebt staan volgens mij :D. Wat doet een andere muis op de pc?
 
Andere muis heeft lef en doet wat er van hem verwacht wordt.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan