Netwerk maken met XP

Status
Niet open voor verdere reacties.

wullybully

Gebruiker
Lid geworden
3 sep 2001
Berichten
199
Hallo allemaal!

Ik wil een netwerk maken van 2 pc's (2 x XP).
De ene heeft een adsl internet verbinding en de ander een kabel internet verbinding.
Ik wil het netwerk alleen gebruiken voor bestands- en printerdeling.

Kan iemand mij stap voor stap vertellen hoe ik dit moet doen ?
De netwerk wizzard heb ik al gebprobeerd maar zonder suc6.. ik ben een leek wat dit betreft :D

alvast heel erg bedankt!
 
Bedankt, maar dat zijn tips voor internet sharing.. dat lukt me wel maar ik wil alleen bestands en internet sharing :)

btw de plaatjes doen het bij de bovenste niet :)
 
Ik heb onlangs ook een klein netwerkje opgezet met 2PC's. Op de ene saat XP, op de andere staat W98SE.
Op de XP, die aangesloten is op het internet, heb ik de wizard uitgevoerd. Met de gecreëerde basisdisk heb ik de installatie verder op de W98SE uitgevoerd.
Het systeem loop prima: geen problemen met het uitwisselen van bestanden en printerdeling (instellingen moeten aangepast worden) en op de W98SE is er internet.
Geef de moed niet op, bezin eer je begint.

Hierna alvast een site die mij goed geholpen heeft:

http://home.hccnet.nl/h.vosman/netwerk.htm
 
En voor netwerk basics mijn handleiding

http://www.helpmij.nl/forum/showthread.php?threadid=86960

Let er ook op dat je de mappen deelt (rechter muisknop op de map die je wilt delen en klik op delen. Geef daarna de instellingen voor de gedeelde map op). En dat als je in xp met ntfs permissies werkt, die soms een gedeelde map ook in de weg kunnen staan.
 
Laatst bewerkt:
Bedankt allemaal, het is gelukt.. ik heb zelf ip's ingevoerd en daarna met de wizzard een netwerk gemaakt :D
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan