nieuwe videokaart?

Status
Niet open voor verdere reacties.

appie19

Gebruiker
Lid geworden
2 mei 2013
Berichten
26
hoi mensen,

ik heb een tijdje deze topic geplaatst over mijn half kapotte videokaart http://www.helpmij.nl/forum/showthread.php/767684-GPU-word-warm-(-100*C)

aangezien daar nog steeds geen goede oplossing voor is gekomen ben ik aan het overwegen om een andere te kopen.
ik weet helaas niet hoeveel zoiets precies kost.

kunnen jullie mij uit helpen??
ik wil graag een videokaart met dezelfde (liefst iets betere performance voor gta 4 en stuff)

mijn specs zijn

- Antec LifeStyle Sonata III (ATX, 500W, Zwart)
- GigaByte GA-P35C-DS3R, P35 (ATX, DDR2/DDR3, Sound, LAN, SATA
II, RAID)
- Samsung 500GB SATA II 7200RPM 16MB (HD501LJ)
- Intel Core 2 Duo E6750 (S775, 2x2.66GHz, 4MB, 1333MHz FSB,
Boxed)
- Arctic Cooling Freezer 7 Pro (Socket 775)
- NEC AD-7191 20x12xRAM (PATA, Dual-layer, Labelflash, Zwart)
- Corsair Vengeance DDR3,1600-4GB KIT (2x2gb)
- Sapphire HD 4870 1GB GDDR5


alvast bedankt,


:thumb:
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Hoi,

Wil niet veel zeggen maar gezien je vorig topic ligt het aan de videokaart? aangezien ik lees als dat je de dongle er stopt de temp op loopt. En je weet niet wat een videokaart kost maar wat zou je er voor over hebben?
 
Laatst bewerkt:
Hoi,

het ligt inderdaad aan mn videokaart. als ik wifi aanzet loopt de temp op. eehmm ik heb er wel aardig wat voor over (is 50-200 euro in de goede richting?) maar denk jij dat als ik een andere gpu heb, mijn pc weer games en alles aankan of is een nieuwe pc een betere optie??
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Als je het er voor hebt is een GTX 760 een mooie kaart, kost ongeveer €240.
Als je iets minder wil uitgeven is de HD 7870 XT(die XT versie niet de normale) van rond de €200 ook een hele mooie.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan