nis indringersdetectie

Status
Niet open voor verdere reacties.

taeser

Gebruiker
Lid geworden
24 feb 2003
Berichten
382
Hallo,

Ik heb NIS 2004 geinstalleerd en nu krijg ik de indringingsdetectie niet aan. Als ik op inschakelen klik krijg ik de volgende melding: Kan instelling niet opslaan. Controleer of Uw windowsaccount niet beperkt is.

IK heb de windows beheerdersaccount en heb hier ook niets aan veranderd.

Iemand een idee hoe ik dit kan inschakelen en ben ik nu wel beschermd??

groetjes leon
 
Hallo,

Vraag me niet hoe maar na de comp. opnieuw opgestart te hebben doet hij het ineens wel.
Alleen had ik in nis 20003 rechtsonder bij de klok een wereldbolletje die waarschuwde als er een inbraakpoging plaatsvond , dat zie ik nu niet.
Hoort dat zo in nis 2004 ??

groetjes leon
 
Als dat wereldbolletje er niet staat is je Firewall niet mee opgestart en dus niet actief. Deze moet er altijd staan!!
heb ik ook...zie bijlage.
 
Laatst bewerkt:
hallo,

Sorry, ik denk dat ik niet duidelijk ben geweest.
Het bolletje staat wel in het systeemvak , dus start wel mee op.

In nis 2003 zat rechtsonder net boven de klok en helemaal aan de buitenkant van het scherm een half wereldbolletje dat soms met een melding kwam van een inbraakpoging . Je zag dan ook altijd heel even een uitschuifbalkje met een melding.

groetjes leon
 
hoi taeser,dat klopt hoor die optie zit niet in nis 2004
 
Laatst bewerkt:
oké, dan is dit opgelost.

bedankt voor de reakties.

groetjes leon
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan