No drive attached to FastTrak controller, The BIOS is not installed

Status
Niet open voor verdere reacties.

iksnaphetniet18

Gebruiker
Lid geworden
9 mrt 2009
Berichten
107
Hallo,

Bij mijn andere computer ook alles er af gehaald gisteren en daar opnieuw Windows XP home edition 32 Bit op geinstalleerd.
Nu krijg ik hier ook een melding bij het opstarten namelijk:

Fasttrak 376 (tm) BIOS Version 1.00.0.21
(c) 2002-2005 Promise Technology, Inc. All rigts reserved.
No drive attaced to FastTrak controller, The BIOS is not installed.

Wat moet ik doen?? en wat houdt dit in?

Asus P4PE
Windows XP Home Edition 32 Bit
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Ik had dit ook met mijn een van mijn PC's. Die heeft een ASUS A7V8X, maar met precies dezelfde melding als de jouwe.
Volgens mij houdt het verband met de optie ATA Boot ROM o.i.d. en geeft het aan dat er niet kan worden opgestart vanaf het netwerk, niets om je zorgen over te maken dus, want je start natuurlijk niet op vanaf het netwerk.

Als je in het BIOS de bovengenoemde optie op Disabled zet, moet het bericht verdwijnen.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Zit er in die 2e dan geen IDE of SATA insteekkaart met een Promise controller? want op het bord zelf zit die niet.
Bij de eerste denkelijk de sata controller op IDE modus zetten
 
@iksnaphetniet18
Hopelijk snap je wel dat je een topic niet 2x moet plaatsen. Die eerste vraag heb je al in de Win7-sectie gesteld, dus die wordt hier verwijderd.
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan