wouterskurtt
Gebruiker
- Lid geworden
- 1 jul 2007
- Berichten
- 169
Beste
Ik ben normaal redelijk goed in excel, maar deze oefening is me wat te onoverzichtelijk.
Kunnen jullie mij helpen?
De aannemer B&B bouw heeft de opdracht gekregen om de gelijkvloerse verdieping van een paviljoen
te voorzien van een chape en tegelvloer die rondom afgewerkt wordt met plinten.
*
Het paviljoen heeft 1 deur van 90 cm breed en een trapgat naar de kelderverdieping.
1/ Bereken de hoeveelheid chape die geleverd moet worden als je weet dat de dikte 7 cm is
2/ Bereken het aantal pakken tegels dat geleverd moet worden. De tegels hebben een formaat van 60x60cm en zitten verpakt per 10 stuks.
Je houdt rekening met een snijverlies van 10 %.
3/ Bereken het aantal lopende meters plinten. De plinten worden geleverd op een lengte van 1 m.
4/ Bereken voor bovenstaande 3 posten ook de materiaalprijs (afzonderlijk en een totaalprijs).
Info over de prijzen
Prijs chape = € 12 per m² voor een dikte van 5 cm + € 1 /m²/cm indien er extra dikte gevraagd is.
Prijs tegelvloer = € 35 per m²
Prijs plinten = € 11per lm
We moeten het excelblad zelf opbouwen.
Dit filmpje hoort ook bij de opgave: https://youtu.be/GG0lKDcDRTY
Ik ben normaal redelijk goed in excel, maar deze oefening is me wat te onoverzichtelijk.
Kunnen jullie mij helpen?
De aannemer B&B bouw heeft de opdracht gekregen om de gelijkvloerse verdieping van een paviljoen
te voorzien van een chape en tegelvloer die rondom afgewerkt wordt met plinten.
*
Het paviljoen heeft 1 deur van 90 cm breed en een trapgat naar de kelderverdieping.
1/ Bereken de hoeveelheid chape die geleverd moet worden als je weet dat de dikte 7 cm is
2/ Bereken het aantal pakken tegels dat geleverd moet worden. De tegels hebben een formaat van 60x60cm en zitten verpakt per 10 stuks.
Je houdt rekening met een snijverlies van 10 %.
3/ Bereken het aantal lopende meters plinten. De plinten worden geleverd op een lengte van 1 m.
4/ Bereken voor bovenstaande 3 posten ook de materiaalprijs (afzonderlijk en een totaalprijs).
Info over de prijzen
Prijs chape = € 12 per m² voor een dikte van 5 cm + € 1 /m²/cm indien er extra dikte gevraagd is.
Prijs tegelvloer = € 35 per m²
Prijs plinten = € 11per lm
We moeten het excelblad zelf opbouwen.
Dit filmpje hoort ook bij de opgave: https://youtu.be/GG0lKDcDRTY
Laatst bewerkt: