onscherp beeld met hdmi

Status
Niet open voor verdere reacties.

nibbitboy

Gebruiker
Lid geworden
27 feb 2009
Berichten
72
heey,

ik heb laats een videokaart gekoch ( ati radeon EAH4670 ). En ik heb een LG tv ( m227wd ) die ook als pc scherm kan dienen.
Met VGA werkt alles top, maar als ik naar hdmi over switch en op 1920 bij 1080 doe krijg ik super onscherp beeld. ik heb al die nieuwste driver.

heeft iemand een oplossing ?????

mvg

nibbitboy
 
Laatst bewerkt:
De resolutie van dit scherm is 1920 x 1080. Deze moet je ook aanhouden anders wordt je beeld inderdaad onscherp.
 
klopt maar de resolutie is dus1920 bij 1080. 1 getal anders en een wereld van verschil
 
nee!!!!!!! die heb ik ook fout getyp ben lekker bezig
het is 1920 bij 1080
 
jammer eigenlijk, anders was de oplossing simpel geweest.

ik neem trouwens aan dat je dan een dvi naar hdmi kabel gebruikt, of sluit je de monitor op een andere manier aan?

is het beeld trouwens gewoon onscherp, of op welke manier vervormt?
 
ik gebruik een hdmi naar hdmi. ik had ookeen probleem dat ik niet fullscreen kreeg ( ging het beeld buiten de randen of had ik balken) maar ik moet me tv heb beeld laten scannen en dan gaf ie full screen.

met onscherp bedoel ik ik zie alles een beetje wazig zelfs me vga geeft nog 10 keer bettere kwaliteit
 
ik denk dat het ligt aan de tv want de ps3 van me broer doet het er wel goed op.


raar

maar ja je kan niet alles hebben

mvg

nibbitboy
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan